Notebook açılmıyor

Notebook Açılmıyor
izmir-notebook-servisiGenel anlamda laptop açılmıyor arıza şikayetinin birçok nedeni vardır.Başlıca nedeni, voltaj problemleri ve statik elektrik sorunları olabilir.

Notebook düşürme, çarpma yada sıvı temas sorunları açılmama sorunlarının başlıca nedenleridir.Notebookların çalışması için gerekli olan voltaj anakart üzerine geldiği taktirde cihaz çalışacak ve bios devreye girecektir.

Notebook Açılmıyor – Açılmama arızasında adaptör üzerinde ki ışık (eğer varsa) voltajın notebook adaptörüne gelişi ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.Adaptör sorunları da sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.Adaptör değişikliği sorunu çözecektir.Fakat sorun adaptör taraflı değil ise detaylı teknik servis incelemesi gerekmektedir.

Konu ile ilgili teknik servis desteği için 0 232 441 5258- 0 507 540 7070 numaralı telefonlardan destek alabilirsiniz.Adres kroki bilgileri için iletişim sayfamızdan destek alabilirisiniz.

14 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimize teslim edilen notebooklarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ

Lenovo notebook format işlemi
* Lenovo notebook orjinal windows işletim sisteminin kurulumu ve güncellenmesi
* Sürücülerin (notebook driver) kurulumlerı ve güncellemeleri
* Yardımcı programların yüklenmesi ve güncellemeleri

Lenovo notebook bakım işlemi
* Termal macun değişimleri
* Anakart solisyon ile temizlikleri
* Kısa devre kontrolleri ve temizlikleri
* Notebook menteşe bakımları
* Notebook soğutma sistemi temizlikleri
* Notebook iç kasa temizlikleri
* Notebook dış kasa temizlikleri
* Notebook klavye temizliği

Lenovo servis izmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?