Lenovo Menteşe Tamiri

Lenovo Menteşe Tamiri işlemleri teknik servisimiz bünyesinde yapılmaktadır.İlgili notebook modeline ve hasar durumuna göre değişecek yada onarılacak notebook parçaları ücretsiz arıza tespiti ile belirlenir.
Kontrollerinin ardından telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ.

lenovo menteşe tamiri izmirLenovo laptop menteşe tamir işlemleri onarım yada değişim sonrası garanti kapsamına alınarak teslim edilir.Lenovo notebook menteşe setleri, tüm notebooklarda olduğu gibi hareketli parçalardır.Darbe yada düşürmeye ve deformasyona maruz kaldıklarında işlevlerini yitirmektedirler.

Lenovo menteşe tamiri işlemleri ihmal edilmeden en kısa sürede onarılması gereken problemdir.İlk aşamada menteşeleri hasar gören cihazlarda, notebook ekranlarıda aynı alanda oldukları ve çok ince yapıda oldukları için kırılmaya çok müsaittir.Notebook ekranı zarar görmemiş ise arıza menteşe aşamasında ike müdehale edilmelidir.
Lenovo menteşe fiyatları ürün modeline göre değişmektedir.Teknik servis departmanımızdan konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lenovo izmir servis irtibat telefonlarımız
0232.441 52 58 ve 05
07.540 70 70

Lenovo servis takip izmir işlemleri için 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070 servis telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.Yada 0 507 540 7070 numaralı whatsupp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Notebooklarınızdaki arızaların onarımı ve notebook parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Parça değişimleri 2 yıl parça garantisine dahil edilmektedir.
Yazılım problemlerinin ileriye dönük garanti kapsamlarına alınması mümkün değildir.
Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri, virüs tehditleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti söz konusu olamamaktadır.
Sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük tehditler için önlem alınmaktadır.

lenovo-garanti-izmir-notebook
Lenovo tamir servisi

Lenovo izmir servis Çankaya merkez adresimize gelerek elden teslimat ve lenovo adaptör, lenovo batarya gibi parça alımlarını yapabilirsiniz.
Satışı yada onarımı yapılan tüm ürünler garanti kapsamına alınarak hizmet sağlanmaktadır.
Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri, virüs tehditleri, düşürme, çarpma, sıvı temas gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti söz konusu olamamaktadır.
Yazılımsal konularda sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük tehditler için önlem alınmaktadır.

Lenovo servis izmir edk bilgisayar kuruluşudur.

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?