Lenovo ekran

Lenovo Ekran

Lenovo Ekran
Lenovo Ekran

Notebook ekran kırılma probleminde, lcd ekran değişimi gerekmektedir.Notebook ekranınızın modeli ve kullandığı ekrana göre teknik servis desteği ile değişiklik işlemi yapılmalıdır.

Birkaç model notebookta lcd ekranının ön kısmında ayrı bir yapı olarak başka bir panel bulunmaktadır.Eğer ki sizin bilgisayarınız bahsi geçen modellerden biri ise sadece ön koruma paneli değişimi yapılarak sorun çözüme ulaştırılabilmektedir.

Lenovo ekran değişim işlemlerinde teknik servis personellerimiz ile kuracağınız irtibatta, lenovo notebook modeli ile bilgilendirme yaparsanız saplıklı cevap alacaksınızdır.Ekran değişim işlemleri yüksek olasılıklar ile aynı gün içerisinde değişim uygulanarak tarafınıza teslimatı yapılarak 2yıl garanti süresi bağlatılır.

Lenovo ekran modelleri;
Lenovo IDEAPAD S10-2 10.1” Netbook LCD Paneli (Minibook Ekranı)
Lenovo Ideapad S100 Notebook Ekranı (Laptop Lcd Panel)
IBM-Lenovo LENOVO THINKPAD X100E 10.1” Netbook LCD Paneli (Minibook Ekranı)

Lenovo izmir servisi

12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimize teslim edilen notebooklarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?