Hakkımızda

Lenovo izmir – Notebook Servisi

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden (09.12.2005) bu güne, notebook teknik servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet verdik ve hizmet vermeye de devam ediyoruz.

Herbiri kendi sektöründe güçlü referans firma müşterilerimiz ve bireysel notebook kullanıcısı olan İzmir’li hemşehrilerimize firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

izmir-lenovo-notebook-tamir-servisi

EDK Bilgisayar – notebook servis destek hizmetleri
İrtibat : 0 232 441 52 58 (pbx)
Gsm : 0 507 540 70 70

12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimize teslim edilen notebooklarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?